Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Ливерпул и Манчестер Јунајтед во рамки на англиската премиер лига двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Ливерпул - Манчестер Јунајтед ГГ

Коефициент: 1.71

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 14.10.2017, 13:30

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 14/10/2017 02:09