Makpress.mk прогнозира дека на неделниот дерби натпревар помеѓу Интер и Милан во рамки на Калчо лигата двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Интер - Милан - ГГ

Коефициент: 1.66

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 15.10.2017, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 14/10/2017 02:18