Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Бетис и Валенсија во рамки на шпанската Ла лига, двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Бетис - Валенција ГГ

Коефициент: 1.52

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 15.10.2017, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 14/10/2017 02:25