Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Еспањол во рамки на шпанската фудбалска лига, домаќинот ќе постигне минимум 2 гола.

Тип: Реал Сосиедад - Еспањол – Т1 2+

Коефициент: 1.82

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 23.10.2017, 20:00

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 23/10/2017 01:37