Makpress.mk прогнозира дека во четвртото коло од најелитното клупско натпреварување Лигата на шампионите на натпреварот помеѓу Шахтјор и Феенорд на целиот натпревар ќе бидат постигнати минимум 3 гола.

Тип: Шахтјор - Феенорд 3+

Коефициент: 1.5

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 01.11.2017, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 01/11/2017 03:59