Makpress.mk прогнозира дека на реванш натпреварот помеѓу Перу и Нов Зеланд за пласман на Светското првенство во Русија, домаќинот ќе постигне минимум 2 гола.

Тип: Перу – Нов Зеланд Т12+

Коефициент: 1.45

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 16.11.2017, 03:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 14/11/2017 07:56