Makpress.mk прогнозира дека на реванш натпреварот помеѓу Австралија и Хондурас за пласман на Светското првенство во Русија, домаќинот ќе постигне минимум 2 гола.

Тип: Австралија - Хондурас Т12+

Коефициент: 1.85

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 15.11.2017, 10:00

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 14/11/2017 07:58