Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Еспањол и Валенсија во рамки на шпанската Ла лига, двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Еспањол - Валенсија ГГ

Коефициент: 1.62

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 19.11.2017, 16:15

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 19/11/2017 11:20