Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот од последното коло во групната фаза на Лигата на Европа помеѓу Хапоел Бер Шева и Плзен ќе паднат три или повеќе голови во текот на целиот натпревар.

Тип: Хапоел Бер Шева - Плзен 3+

Коефициент: 1.75

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 07.12.2017, 21:05

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 05/12/2017 18:09