Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Гронинген и ПСВ Ајндховен во рамки на Холандската прва лига, двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Гронинген - ПСВ Ајндховен - ГГ

Коефициент: 1.60

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 13.12.2017, 18:30

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 13/12/2017 02:28